Patrzmy na design, a nie markę- rosnąca popularność projektowania wnętrz

Istnieje wiele stylów projektowania wnętrza domu, mieszkania czy też biura. Osoby prywatne jak i firmy coraz częściej zwracaja uwagę na projekt wnętrza. I o ile jeszcze dziesięć lat temu każdy człowiek luźno podchodził do sprawy projektu wnętrza to obecnie coraz częściej zwracamy swoją uwagę w stronę, któregoś ze stylów designu. Czy to styl skandynawski, kolonialny, portugalski czy jakikolwiek inny styl projektowania.

Chcemy by nasze domy były w spójnej wizji designerskiej, by dodatki były dopasowane, kolorystyka odpowiednio dobrana, a całość tworzyła piękne spójne wnętrze. Możliwości w zabawę stylem oraz designem wnętrz umożliwiło otwarcie się rynków europejskich na Polskę oraz w znacznej części rozwój internetu. Dzięki temu mamy obecnie dostęp do sporej ilości dekoracji w przystępnych cenach oraz szeroką bazę inspiracji. Mimo, że problemem Polaków nadal pozostaje kupowanie marek, a nie ciekawych ładnych produktów to zaczyna się to zmieniać. Zaczynamy zauważać i kupować produkty z dobrym i ciekawym designem, a nie rzeczy „bo są firmowe”.

Obecnie najpopularniejszymi stylami projektowania wnętrz jest styl industrialny oraz styl skandynawski.

Sklepy internetowe mają w swoich asortymentach wiele ciekawych produktów, w różnych przedziałach cenowych. dla tego warto przeglądać internet w celu znalezienia niepowtarzalnych produktów lub niskich cen. Internet jest również jest dobrą kopalnią inspiracji. Przeglądając portale takie jak Pinterest, udzielając się w grupach na Facebook czy szukanie portali fachowych znajdziemy wiele ciekawych inspiracji.

Internet oraz możliwość łatwego dostępu do akcesoriów dekoracyjnych, szerokiej bazy inspiracji oraz poradników remontowych powodują, że coraz częściej projektujemy domy w konkretny design.

Rosnąca popularność projektowania wnętrz jest zjawiskiem korzystnym. Pozwala to nam na dostosowywania funkcjonalności i wyglądu wnętrz według naszego uznania oraz o funkcjonalności, którą od niego oczekujemy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: